Товариство з обмеженою відповідальністю
„ЛАКІ СТРАЙК-2”
ЄДРПОУ 43301453
61057, м. Харків, вул. Пушкінська, 2-А


Правила поведінки в боулінг-клубі «Лакі Страйк»

У боулінг-клубі «Лакі Страйк» двері відкриті щодня, клуб може запропонувати для відвідувачів гру в боулінг, більярд, аерохокей, настільний футбол та настільний керлінг, а так само зони бар і ресторану. Ми завжди раді своїм гостям, намагаємося зробити все можливе, що б Ваш відпочинок був якомога більш безпечним і насиченим.


У свою чергу, ми так само просимо наших відвідувачів виявляти повагу один до одного і до співробітників нашого закладу. При замовленні будь-яких послуг в боулінг-клубі, відвідувач погоджується з даними правилами і штрафними санкціями. У боулінг-клубі діє система фейс-контроль. Боулінг-клуб є приватним закладом і має право відмовити у відвідуванні без пояснення причин.

Справжні правила організації порядку відвідування боулінг клубу розроблені відповідно:
1. Цивільним законодавством.
2. Кодексом України «Про адміністративні правопорушення»
3. Законом України «Про захист прав споживача»
4. Правилами торговельної діяльності.

Справжні правила спрямовані на забезпечення прав споживачів послуг боулінг-клубу, виконання законодавчих норм і законних комерційних інтересів підприємства.


Відвідувачам дозволяється перебувати в боулінг-клубі тільки у встановлені години роботи: вс-чт 10:00-03: 00, пт-сб 10:00-05: 00. Графік роботи може бути змінений адміністрацією клубу. Після настання часу закриття адміністрація в праві вимагати від відвідувачів покинути боулінг-клуб.
В боулінг клубі забороняється:
1. Курити на території боулінг-клубу усі види сигарет, альтернативні системи тютюну та електронні сигарети в місці, не призначеному для куріння.
2. Відпуск і вживання алкогольної та тютюнової продукції, особам, які не досягли 18-ти річного віку
3. Перебувати малолітнім і неповнолітнім особам без супроводу батьків після 21:00 в осінньо-зимовий період і після 22:00 в весняно-літній
4. Батькам, які відпочивають з дітьми, залишати дітей без нагляду. Персональну відповідальність за дітей несуть батьки.
5. Вживати, приносити і поширювати наркотичні засоби.
6. Займатися збором грошей, жебрацтвом та шахрайством.
7. Проводити комерційні або рекламно-пропагандистські заходи без узгодження з адміністрацією боулінг клубу.
8. Робити співробітникам боулінг-клубу непристойні пропозиції, принижувати, проводити хуліганські дії, і загрожувати.
9. Заважати роботі персоналу і давати завдання, які не входять до їх посадових інструкцій.
10. Принижувати і загрожувати іншим гостям, поводитися не шанобливо по відношенню до оточуючих.
11. Перебувати на території боулінг-клубу з тваринами
12. Залишати без нагляду особисті речі. За втрачені, залишені без нагляду або забуті особисті речі адміністрація боулінг клубу відповідальності не несе.
13. Заходити з купівельними візками, пересуватися на велосипедах, скейтбордах, роликах.
14. Приносити на територію боулінг-клубу вогнепальну і холодну зброю, вибухові, легкозаймисті, токсичні і речовини зі стійким ароматом.
15. Приносити на територію боулінг-клубу великогабаритні предмети, валізи, рюкзаки, портфелі (крім сумок призначених для боулінг-куль).
16. Вживати на території боулінг-клубу принесені з собою спиртні або інші напої, продукти харчування.
17. Перебувати в боулінг-клубі у верхньому, робочому, брудному, неохайному одязі або брудному взутті.
18. Перебувати на території боулінг-клубу в нетверезому стані, що принижує людську гідність і суспільну мораль.
19. Приходити в службові приміщення, крім випадків виробничої необхідності, при супроводі співробітників боулінг-клубу.
Для ознайомлення:
1. Боулінг-клуб не надає місця і не надає послуги з тимчасового зберігання предметів, матеріалів і речовин, заборонених до проносу в боулінг клуб.
2. За розбитий посуд відвідувач боулінг-клубу відшкодовує збитки.
3. Гість несе персональну відповідальність за своє здоров'я. Боулінг-клуб не несе відповідальності за шкоду пов'язану з погіршенням здоров'я, при наявності протипоказань щодо фізичних навантажень, а також через травми, пов'язані з порушенням всіх встановлених правил.
4. Оплата за послуги здійснюється тільки в касі боулінг-клубу, в готівковій формі або із застосуванням банківських карт, безготівкова форма дозволяється за умови 100%-ої передоплати. «В разі оплати наперед, якщо гість вже почав гру, а потім передумав і не хоче її продовжувати, різниця між відіграним та оплаченим часом не повертається.».
5. Якщо гість, у випадку проведення фото та / або відеозйомки в приміщенні розважального залу, має категоричну незгоду з подальшим розміщенням фотографії в ЗМІ, на сайті і / або приміщенні розважального центру, він повинен написати письмову заяву на ім'я керівника боулінг-центру і залишити її у адміністратора залу. У випадку відсутності письмової заяви від гостя, боулінг-клуб не несе майнових і / або інших обставин які пов'язані з претензіями, на рахунок цього випадку.
6. За порушення правил експлуатації обладнання боулінг-клубу, меблів або інтер'єру, з відвідувача стягується грошова компенсація з розрахунку зниження ресурсу експлуатації обладнання, фактичної вартості пошкодженого майна, витрат на транспортування, а також витрат на ремонт цього майна, згідно прейскуранту.
7. За технічні незручності, які були отримані проведенням міськими службами і орендодавцем, профілактичних або ремонтно-будівельних робіт, боулінг-клуб відповідальності не несе.
8. Боулінг клуб не несе відповідальність за шкоду нанесеному вашому здоров'ю або майну, протиправними діями третіх осіб.
9. Час виконання замовлення регламентується за часом залежно від кількість гостей боулінг-клубу та технології приготування замовлення.
10. В умовах високої наповненості боулінг-клубу і з метою попередження фактів шахрайства, адміністрація боулінг-клубу може зажадати оплатити замовлення бару за фактом подачі замовлення.
11. Гість зобов'язаний виконувати законні вимоги адміністратора і працівників охорони, і дотримуватися чистоти у всіх зонах клубу.
12. У випадку порушення відвідувачами боулінг-клубу вищевказаних правил, нанесення своїми діями шкоди іншим відвідувачам клубу, а так само в випадки агресивної, неадекватної поведінки, що заважає відпочинку іншим відвідувачам клубу, представник адміністрації має право вимагати порушника покинути територію боулінг-клубу з оплатою всіх виконаних послуг.
13. У випадку відмови користувача покинути територію боулінг-клубу, представником адміністрації складається акт про порушення в присутності відвідувача, в довільній формі із зазначенням часу, суті порушення, даних користувача. Акт підписується представником адміністрації боулінг-клубу, після чого співробітники охорони мають право самостійно вивести відвідувача за межі території боулінг-клубу.
14. Адміністрація боулінг-клубу має право відмовити в обслуговуванні клієнта або призупинити надання послуг і вимагати порушника покинути територію боулінг-клубу, в разі не виконання вимог або відмову клієнта здійснити оплату за надані послуги. В даному випадку співробітник адміністрації може викликати наряд поліції.
15. Співробітники адміністрації боулінг-клубу мають право зупинити, попередити і в деяких випадках попросити покинути територію порушників вищенаведених правил. Порушники несуть відповідальність згідно з чинним законодавством України. У разі виникнення непередбачених обставин звертайтеся до адміністратора або начальника зміни охорони.

Затверджую
Керуюча боулінг-клубу «Лакі Страйк»
Шибецька Н.Ю.
Made on
Tilda